Інструкція з експлуатації суцільноскляних дверей

1. Суцільноскляні вхідні групи виготовляються із гартованого скла завтовшки 10мм, комплектуються спеціалізованою фурнітурою, складаються з дверних стулок і не-рухомих полотен.

2. Гартоване скло міцніше звичайного в 5-6 разів. Витримує значні навантаження, зокрема ударні, гнуття, різкий перепад температур. Має велику стійкість до подряпин. Слід уникати ударів по склу важкими гострими предметами, особливо слід оберігати кромки. Звертати особливу увагу при перенесенні через суцільноскляні вхідні групи великогабаритних предметів (меблі, устаткування, будівельні матеріали і тому подібне).

3. Дверні полотна, оснащені підлоговими доводчиками, автоматично повертаються в закрите положення. Примусове закривання, прискорення автоматичного ходу дверного полотна неприпустимо і може викликати пошкодження механізму доводчика.

4. Обмежувачі відкриття (стопори) встановлюються на максимально можливому віддаленні від осі обертання дверних полотен.

5. Область підлоги, над якою проходить дверне полотно (зона відкриття) повинна своєчасно очищатися від бруду і пилу, бути вільною від сторонніх предметів. У разі розміщення в зоні відкриття килимків, мінімальний зазор до нижньої кромки скла повинен складати 7 мм.

Особливу увагу слід звернути на очищення зони відкриття в зимовий період. Необхідне постійне видалення снігу, льоду, сніжно-водяної «каші». Небажане намерзання льоду на скляних частинах дверних полотен. Рекомендується застосування теплових завіс.

6. Миття дверних полотен методом проливу водою не допускається. Попадання води в замки і петлі скорочує термін служби механізмів. Рекомендується проводити протирання скла, декоративних накладок фурнітури, ручок, засобами для миття скла.

7. Якщо дверні стулки оснащені нижніми замками, необхідно проводити регулярне очищення частин, розташованих в підлозі. Не допускати попадання бруду в циліндри замків. Для дверних стулок, які знаходяться в постійно закритому стані, проводити щоденне профілактичне відкриття – закривання замків щоб уникнути заклинювання висувної частини замка.

8. У зимовий період, у разі замерзання замків, для розморожування застосовувати спирт, або спеціалізовані розморожувачі. Для профілактики замерзання замків, проводити поливання універсальним мастилом за типом WD-40 (ВД-40)

9. Унаслідок попадання вуличного пилу, і бруду у верхню петлю, можливе виникнення скрипу при відкритті дверей. Для усунення доцільно застосовувати універсальне мастило.