Суцільноскляні двері

Скляні двері з кожним днем все більше знаходять застосування як в інтер'єрах приватних квартир і будинків так і в сучасних офісах, магазинах, ресторанах. Особливий ефект скляні двері створюють, там де людина має вибір - заходити або не заходити, в такому випадку, вони допомагають залучити додаткових клієнтів своїм власникам. В житлових приміщеннях скляні двері додають затишок і тепло, відмінно вписуючись як у внутрішній інтер'єр так і у фасад будівлі. Надійні і солідні скляні двері при цьому виглядають витонченими і елегантними. Найголовніша їх перевага - індивідуальність. В сучасному дизайні скляні двері вважаються унікальними і ексклюзивними елементами інтер’єру, завдяки їхній витонченості, міцності, значним можливостям по вибору колірної гами і можливості нанесення малюнків, узорів і написів. Сучасні технології проектування і виготовлення скляних дверей передбачають створення з гартованого скла незвичайних зігнутих конструкцій, а широкий вибір фурнітури дозволяє оптимально розмістити вибрану конструкцію скляних дверей, забезпечивши їх надійну і зручну експлуатацію.

Можна виділити такі основні переваги суцільноскляних дверей:

 • забезпечують ефект збільшення простору, значно підвищують проникність світла в приміщення;
 • легко вписуються в інтер'єр як класичних так і сучасних стилів, чудово поєднуючись з іншими матеріалами (дерево, метал, натуральний камінь, скло);
 • проектування і установка скляних дверей в елітних будинках надає широкий простір для фантазії дизайнера.
 • володіють високим ступенем безпеки;
 • довговічність, володіють ідеальною вологостійкістю;
 • надійні й невибагливі в експлуатації;
 • відсутність профілів (рам) додає додаткову невагомість і стиль;
 • легко вмонтовуються.

В процесі виготовлення скляних дверей найчастіше використовується загартоване скло товщиною від 8 до12 мм, рідше - триплекс (ламіноване скло). Гартоване скло характеризується високою міцністю та безпекою (міцність загартованого скла в 5-6 разів вища ніж у звичайного, воно стійке до ударів, вигинання і перепадів температур при руйнуванні кришиться на дрібні шматки круглої форми не утворюючи гострих кромок). В свою чергу, триплекс складається з кількох частин скла, склеєних по всій площі між собою за допомогою прозорої органічної смоли. Таке скло при руйнуванні не розсипається, а всі осколки залишаються на плівці, скло в конструкції продовжує виконувати свою функцію.

Кріплення скляних дверей здійснюється за допомогою високоякісної фурнітури, яка включає: петлі, прокладки, декоративні кришки, замки, механізми закривання дверей (доводчики). Декоративні кришки виготовляються з алюмінію, нержавіючої сталі або латуні і можуть бути помальовані в потрібний колір.

Кріпильні елементи скляних дверей виготовляються зі спеціального (надміцного) алюмінієвого сплаву, це зумовлено тим, що вони повинні витримувати великі навантаження і при цьому бути зручними в експлуатації. Варто зазначити, що скляні двері хоч і вимагають акуратного і дбайливого ставлення, але є цілком безпечними і не руйнуються від випадкових, побутових ударів. Важливим є можливість об’єднання декількох скляних дверей в єдину конструкцію (дверну групу) або об’єднання дверних конструкцій з іншими елементами скляної конструкції (перегородками, вітринами).

Двері з гартованого скла можуть встановлюватись безпосередньо в проєм (без використання дверної рами) так і в дверні коробки, виготовлені з алюмінію або дерева. При встановленні скляних дверей в коробку перевагу надають алюмінію через його високу міцність і надійність експлуатації. Останніми роками високої популярності набули безрамні скляні двері, які добре вписуються в будь-який інтер’єр, виглядають дуже елегантно і значно простіше встановлюються ніж рамні.

При встановлені суцільноскляних безрамних дверей необхідно враховувати характеристики проємів. Скляні двері можна встановити в дверний проєм з таких матеріалів: дерево, алюміній, цегла, камінь, бетонні конструкції, піноблоки. Неможна встановлювати суцільноскляні двері в проєм із слабких конструктивних матеріалів, таких як гіпсокартон, в таких випадках використовують підсилюючу конструкцію (дерево, метал).

Ще однією особливістю суцільноскляних дверей є можливість їх проектування і встановлення лише в повністю готовий проєм, це пов’язано з неможливістю зміни (підгонки) розмірів готових скляних дверей. Скляне полотно виготовлене з гартованого скла не піддається обробці. Тому отвори для суцільноскляних дверей заміряють на повністю готовому проємі, після чого двері виготовляють і вмонтовують.

Ми встановлюємо суцільноскляні двері трьох типів, які відрізняються між собою призначенням і функціональними особливостями:

 • маятникові
 • розпашні (двері з притвором)
 • розсувні (відкотні) двері

ПослугиКлючові словаГеографія
ПослугиКлючові словаГеографія

Суцільноскляні двері під категорії :
Суцільноскляні маятникові двері Суцільноскляні маятникові двері
Суцільноскляні розпашні двері Суцільноскляні розпашні двері
Суцільноскляні розсувні двері Суцільноскляні розсувні двері