Конструкції з гартованого скла або триплексу

Скляні підлоги вигідний, ексклюзивний елемент сучасного інтер’єру, який забезпечує дизайнерам можливість створення оригінальних і вишуканих дизайн проектів, шляхом реконструкції існуючих приміщень, а також при проектуванні і будівництві елітних розважальних центрів, клубів, танцмайданчиків і приватних квартир. Елегантність і шикарність даного елементу декору зможе створити приємну атмосферу і зачарувати найвимогливішого клієнта.

Скляні сходи – це вигідний, ексклюзивний елемент сучасного інтер’єру, що зв’язує різні рівні твердих основ між собою. Їх конструкція включає елементи з нержавіючої сталі (каркас сходів і поручні виготовляється з нержавіючої сталі) і скла (сходинки і елементи огорожі виготовляються безпосередньо з триплексу (ламінованого скла)). Триплекс (ламіноване скло) – це кілька шарів гартованого скла склеєних між собою за допомогою органічної смоли.

Скляні огорожі – ексклюзивна, стильна і функціональна частину інтер’єру приміщення, яка виконує захисну функцію в житлових і нежитлових спорудах. Основними місцями використання скляних огорож є сходи, гвинтові сходи, балкони, тераси, ліфти. Часте використання скляних огорож в сучасних інтер’єрах зумовлене їх високим рівнем безпеки, вишуканості, практичності, а також простотою експлуатації, надійністю і довговічністю.

Скляний дашок (козирок) – це стильне, елегантне і привабливе доповнення вхідної групи приміщення, що захищає від дощу, вітру, снігу, сонячних променів, при цьому, не зменшує природного освітлення і не обмежує огляд. Скляний дашок встановлюється перед вхідними дверима. Особливо ефектно скляні дашки поєднуються з суцільноскляними дверима чи суцільноскляною вхідною групою. Завдяки прозорості, скляні дашки володіють певною універсальністю в своєму застосуванні і можуть встановлюватись, як в сучасних офісних і торгових центрах, так і у будівлі з давніми архітектурними формами, підкреслюючи їх історичну зовнішність.


ПослугиКлючові словаГеографія
ПослугиКлючові словаГеографія

Конструкції з гартованого скла або триплексу під категорії :
Скляні підлоги і подіуми Скляні підлоги і подіуми
Скляні сходи Скляні сходи
Скляні огорожі Скляні огорожі
Скляні дашки Скляні дашки