Суцільноскляні міжкімнатні перегородки.

Скляні перегородки з гартованого скла доцільно використовуються не тільки в офісах та торгівельних приміщеннях, а й в житлових (квартирах, будинках, котеджах). Скляні міжкімнатні перегородки – це легкий і сучасний спосіб прикрасити приміщення житлової кімнати, запланувати розподіл житлової площі і зробити його ще і функціональним. Тому все частіше перегородки з гартованого скла застосовуються в оформленні інтер'єрів житлових приміщень. Це зумовлено прагненням людей до досконалості, яке стимулює приймати оригінальні рішення для оформлення і розподілу житлового простору квартир і будинків, поділу його на зони.

Склом сьогодні обробляють стелі, підлоги і сходи, ним обгороджують зимові сади. Особливий ефект скляні перегородки надають приміщенням з маленькою площею: завдяки скляним перегородкам і стінам зі скла кімнати стають набагато прозорішими і світлішими, покращується атмосфера, як наслідок, міжкімнатні перегородки органічно доповнюють інтер’єр приміщення. Прикладом вдалого застосування скляних перегородок є скління частини вузького коридору, що змінює сприйняття з темного довгого приміщення на нестандартну і значно світлішу кімнату. Часто такі прийоми застосовують при розділенні житлової кімнати з невеликим передпокоєм (за допомогою міжкімнатних скляних перегородок), в деяких випадках приміщення ізолюють шляхом нанесення певних малюнків чи використанням матованого скла. Скляні міжкімнатні перегородки дозволяють відчути близькість людей, що живуть в будинку, залишаючи при цьому відчуття особистого простору. Суттєвою відмінністю використання скляних перегородок в житловому приміщенні є значно більші можливості для створення нестандартних конструкцій та ефектів. Для оформлення можна вибирати будь-яку інтер’єрну тему, все залежить від фантазії дизайнера і побажань замовників. Часто міжкімнатні скляні перегородки служать прекрасною альтернативою дверям, надають інтер’єру житла ексклюзиву і вишуканості.

Останні тенденції в оформленні житлових приміщень полягають у ліквідації стандартних міжкімнатних стін для створення однієї великої кімнати, яка за допомогою скляних міжкімнатних перегородок розподіляється на зони. В разі необхідності перегородки з гартованого скла знімаються і власник використовує весь простір квартири. Як результат - житло стає дуже мобільне і дає можливість власнику швидко і з мінімальними фінансовими витратами перепланувати свій житловий простір. Ще однією важливістю міжкімнатних скляних перегородок є можливість регулювати їх прозорість за допомогою штор і жалюзі. Сучасні скляні міжкімнатні перегородки бувають різного дизайну і можуть виготовляються з прозорого, рельєфного, непрозорого видів скла, застосовують варіанти з оформленням колірних відтінків.

Ми виготовляємо міжкімнатні скляні перегородки згідно Вашого дизайну, глухими секціями, за допомогою різних технологій проводимо нанесення малюнків, написів, а також виконуємо міжкімнатні скляні перегородки в такій кольоровій гамі:

  • прозоре
  • бронза
  • графіт
  • матове

Обробка скла: лазерне гравіювання, нанесення малюнка методом піскоструйної обробки, матування, обклеювання плівками.

Товщини скла: 4-12 мм.

Фурнітура:

  • Al - анодований алюміній;
  • PSS - полірована нержавіюча сталь;
  • TP - титанове напилення (під золото);

Розрахунок вартості суцільноскляної конструкції залежить від багатьох чинників, тому немає доцільності представляти ціну за 1м2 виробу. На ціну впливають такі основні фактори: форма конструкції, марка і товщина скла, обробка скла, вибрана фурнітура, складність монтажу. Лише після проведення замірів і формування конкретного технічного завдання проводиться розрахунок вартості скляної конструкції.

Одержати консультацію чи замовити міжкімнатні скляні перегородки


Суцільноскляні міжкімнатні перегородки фото :